Menu
Makijaż / Uroda

Zawartość Mystery Bag Makeup Revolution 2019

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym postanowiłam skorzystać z promocji z Mystery Bag od MakeUp Revolution.

Jak otrzymać Mystery Bag Make Up Revolution?

Ja zrobiłam zakupy na Notino. Promocja w tym roku, miała troszkę zmienione widełki cenowe, jednak z tego co pamietam to moja zeszłoroczna zawartość Mystery Bag nie dobijała do deklarowanej kwoty, także może po prostu zostało to zweryfikowane i nie będzie już wprowadzało w błąd. Żeby otrzymać Mystery Bag o wartości 115 zł, najpierw należy wydać na produkty marek Makeup Revolution, I Heart Revolution, Revolution PRO, Freedom, Revolution Skincare, Makeup Obsession 135 zł. Po osiągnięciu tej kwoty w koszyku, automatycznie dodaje się do niego pozycja z gratisem.

Jaka jest zawartość MysteryBag Makeup Revolution 2019?

  1. Freedom Eyebrow Pomade – pomada do brwi, odcień ASH BROWN. Pojemność 2,5g Cena ok. 25 zł.
  2. Makeup Revolution Iconic Matte Lipstick, odcień Private Members Club. Cena: ok. 15 zł. Taka wiśnia ciemna.
  3. Freedom ProFoundation Brush, Pędzel do nakładania podkładu. Cena ok. 15 zł.
  4. Makeup Revolution Fast Base Stick Foundation czyli podkład w sztyfcie. Odcień F12. DOść ciemny, dla mnie to już raczej bronzer. 😅 Cena ok. 25 zł.
  5. Makeup Revolution Conceal & Define, Korektor w płynie. Odcień C12. To również jest super ciemne. Cena ok. 22 zł.

Jak Wam się podoba? 🙂


Mi chyba bardziej podobał się zestaw z zeszłego roku. Mam takie odczucia zapewne przez niesamowicie ciemne odcienie podkładu i korektora. Kto w Polsce, na dodatek w zimie ma taki kolor skóry? 😛 Litości!] Fajnie gdyby jednak w takich Tajemniczych torbach znajdowały się produkty uniwersalne, których może użyć każdy. W zeszłym roku dostałam palety i rzeczywiście robiły one robotę. Tym razem najbardziej cieszy mnie pomada do brwi – bo uwielbiam produkty do brwi i wszystkie chętnie testuję, jak i pędzel – bo tego nigdy za wiele. Wiadomo.

Łączna wartość Makeup Revolution Mystery Bag wynosi ok. 102 zł. A nie liczyłam tego w najniższych, dostępnych cenach w necie, tylko tych regularnych. Także, tak jak i w zeszłym roku, tak i w tym, wartość niespodzianki została nieco zawyżona.